Příběh CatchException od webovky k řízení výroby

Začalo to v březnu v roce 2012 po útrapách s Britským ekvivalentem OSVČ. Vzniká CATCH EXCEPTION s.r.o. z touhy obohatit český trh naší kvalitní práci. Již tenkrát jsme byli na špičce, co se kvality programátorského řemesla týče, ale zákazníků bylo pramálo. Jak by jich také mohlo být hodně, když majitel, v té době ještě výkonný programátor, nevěděl nic o obchodě. K telefonování měl vztah, jaký jen programátor mít může. 

Začínali jsme jako tvůrci webových stránek. Později jsme se dostali k větším projektům e-shopům. Ve svém portfoliu máme například největší online second hand v Čechách, webovky krajských knihoven. 

Díky kontaktů jsme se dostali i do velké korporace vyrábějící automobilové díly. Vytvořili jsme jim pár jednoduchých webových aplikací, které jim pomáhali s každodenní operativou. Od drobností jsme se dostali až k řízení výrobních strojů a vyhodnocování chyb vzniklých během výroby. Nyní používají denně několik desítek našich aplikací od logistiky, přes HR, IT, správy budov, přístupů až po řízení výrobních linek, analýzy vad vzniklých na výrobcích. 

Našim cílem je přinést 21 století do Vaší firmy.

Proč byste právě u Vás neměli používat IoT, tablety, ovládání hlasem, GPS a různé jiné vychytávky, které nám 21. století nabízí?

Jako asi každá firma jsme měli silnější a slabší chvilky. Čas, klienti, zakázky, a dokonce i my sami jsme se tvarovali abychom přežili. Určitě sami moc dobře víte, že podnikatelský svět není tichý a sterilní operační sál, ale pořádně drsný ring, kde neplatí žádná pravidla. Těžké časy jsme překonali díky síle vynaložené každým členem našeho teamu. Díky tomu jsme silnější a sebevědomější. Rozhodně jeden druhého niky nepotopíme. Stejně přistupujeme i k našim klientům, i těm méně hodným. Děláme věci, po svém, protože víme, že je to tak správně, a proto to děláme rádi. Za svým softwarem si stojíme. Nás práce nesmírně baví, proto jsme v ní nejlepší, lepší než kdokoliv, kdo Vás napadne. 

V každé zakázce Vám předáme 80% hodnoty zdarma. Je to ten čas, který spolu strávíme nad vymýšlením řešení. Během této doby často nalezneme východisko, které ani žádné programování nepotřebuje. Pak máte štěstí, pracovali jsme pro Vás zdarma. 20% je software, který vytvoříme, je to práce programátorů, kterou si necháváme zaplatit. Ať už je to analýza vašich potřeb, nebo programování, obojí to děláme s nadšením, radostí a láskou. 

​​​​​​Aktuálně pracujeme na několika našich projektech, které změní svět. Můžete si je prohlédnout v sekci produkty na těchto webovkách. Pevně věříme, že když se s námi spojíte, tak Vás katapultuje nad konkurenci. Naše znalosti společně s Vaším businessem dokážou velké věci.

Stara kancelar a team
CatchException team se starým logem

Podnikatelé, vzpomeňte si na nadšení, se kterým jste zakládali firmu a udržte si ho!

Každá použitelná myšlenka, je další článek řetězu, který Vás vede k úspěchu

Když už jste dočetli až se, pojďme se poznat. Třeba pro sebe můžeme být užiteční.